Plynem chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 105 A AC/150 A DC, zatěžovatel 35 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Vyměnitelný krk, otočné tělo. Délka 8 metrů.
| Obj. číslo | 5601061258 |
| Obj. číslo | 5601061258 |
Plynem chlazený svařovací hořák MOST pro svařování TIG při max. proudu 105 A AC/150 A DC, zatěžovatel 35 %. S hořákem lze použít wolframovou elektrodu o průměru 1,0–3,2 mm. Vyměnitelný krk, otočné tělo. Délka 8 metrů.
Hořák je bez koncovek.
Průtok plynu je 5–12 l/min.
Možnost použití náhradních dílů standardu 9/20 a 18/26 díky vyměnitelné hlavě hořáku.
Náhradní díly a rozložení pro tento typ hořáku:

| Název náhradního dílu | Kód výrobce | |
| 1.1 | Telo hořáku T125 MOST | 56 13 003510 |
| 2 | Hlava hořáku T125/250 malá | 56 13 003525 |
| 2.1 | Hlava hořáku T125/250 veľká | 56 13 003526 |
| 3 | Sada tlačítek ON/OFF | 56 13 200100 |
| 4 | Rukojeť malá | 56 13 200221 |
| 5 | Kryt elektrody dlouhý T-9/20 | 56 13 003170 |
| 5.1 | Kryt elektrody střední T-9/20 | 55 13 003250 |
| 5.2 | Kryt elektrody krátký T-9/20 | 56 13 003280 |
| 6 | Kryt elektrody dlouhý T-17/18/26 | 56 13 003181 |
| 6.1 | Kryt elektrody středníT-17/18/26 | 56 13 003251 |
| 6.2 | Kryt elektrody krátký T-17/18/26 | 56 13 003270 |
| 7 | Ochrana kabelu | 56 13 004594 |
| 7.1 | Ochrana kabelu 4 m | 56 13 200197 |
| 7.2 | Ochrana kabelu 8 m | 56 13 200198 |
| 8 | Ovládací kabel T-9/18/26 | 56 13 200217 |
| 8.1 | Ovládací kabel T-9/18/26 | 56 13 200218 |
| 9 | Elektrický a plynový kabel T125 4 m | 56 13 200200 |
| 9.1 | Elektrický a plynový kabel T125 8 m | 56 13 200201 |
| 10 | Sestava zástrčky T125 | 56 13 200274 |
| 11 | Kloub TIG | 56 13 200266 |
| 12 | Pružina T125/250 | 56 14 003517 |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | T125/T250 |
| Tělo (krk) hořáku: | otočné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 105 A AC/150 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Koncovka hořáku: | bez řídícího konektoru pro připojení ke svářečce |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |
| Použití hořáku: | TIG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | T125/T250 |
| Tělo (krk) hořáku: | otočné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 35 % pracovního cyklu: | 105 A AC/150 A DC |
| Průměr wolframové elektrody: | 1,0–3,2 mm |
| Průtok plynu: | 5–12 l/min |
| Koncovka hořáku: | bez řídícího konektoru pro připojení ke svářečce |
| Ovládání hořáku: | klasické tlačítko |
| Délka hořáku: | 8 m |