Kapalinou chlazený hořák MB GRIP 501 D pro svařování metodou MIG/MAG při max. proudu 500 A (CO2) a 450 A (směsný plyn M21), zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 1,0–1,6 mm. Délka hořáku 4 metry.
| Obj. číslo | 034.0493 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 11 277 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 034.0493 |
Kapalinou chlazený hořák MB GRIP 501 D pro svařování metodou MIG/MAG při max. proudu 500 A (CO2) a 450 A (směsný plyn M21), zatěžovatel 100 %. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 1,0–1,6 mm. Délka hořáku 4 metry.
Hořák s GRIPovou rukojetí vám zaručuje přesnou a pohodlnou práci.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | M501 |
| Držadlo (rukojeť): | GRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 500 A CO2; 450 A zmesný plyn |
| Průměr drátu: | 1,0–1,6 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Označení hořáku (typ): | M501 |
| Držadlo (rukojeť): | GRIP |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 500 A CO2; 450 A zmesný plyn |
| Průměr drátu: | 1,0–1,6 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 4 m |