Plynem chlazený svařovací hořák MB GRIP 15 AK pro svařování MIG/MAG při max. proudu 180 A (CO2) a 150 A (M21), zatěžovatel 60 %. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 0,6–1,0 mm. Délka hořáku 3 metry.
| Obj. číslo | 002.0604 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 114 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 002.0604 |
Plynem chlazený svařovací hořák MB GRIP 15 AK pro svařování MIG/MAG při max. proudu 180 A (CO2) a 150 A (M21), zatěžovatel 60 %. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 0,6–1,0 mm. Délka hořáku 3 metry.
Do detailu promyšlený hořák vám zaručuje přesnou a pohodlnou práci.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M15 |
| Držadlo (rukojeť): | GRIP |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 180 A - CO2; 150 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,6–1,0 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 3 m |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M15 |
| Držadlo (rukojeť): | GRIP |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 180 A - CO2; 150 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,6–1,0 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 3 m |