Svařovací hořák značky MOST M15 SGRIP chlazený plynem pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 180 A (CO2) a 150 A (MIX M21), zatěžovatel 60 %. S hořákem můžete použít svařovací drát s průměrem 0,6 mm až 1,0 mm.
| Obj. číslo | 5508301540 |
| Obj. číslo | 5508301540 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svařovací hořák značky MOST M15 SGRIP chlazený plynem pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 180 A (CO2) a 150 A (MIX M21), zatěžovatel 60 %. S hořákem můžete použít svařovací drát s průměrem 0,6 mm až 1,0 mm.
Náhradní díly a rozložení pro tento typ hořáku:

| A | Hubice |
| B | Hrot M6 x 25 |
| C | Bowden |
| 1 | Pružina |
| 2 | Držák špičky |
| 3 | Krk hořáku M-15 bez hubice a hrotu |
| 4 | Přechodný spojovací článek (mosaz) |
| 5 | Korpus spojovacího článku |
| 6 | Matice úzká M10 x 1 |
| 7 | Pružina rukojeti M15/25 |
| 8 | Hák rukojeti UB 2517 |
| 9 | Matice rukojeti UG8008 |
| 10 | Proudový kabel 3 m / 4 m / 5 m |
| 11 | Rukojeť hořáku M GRIP UG2514 |
| 12 | Spínač M15/501 |
| 13 | Ústí eurokoncovky M15/25 |
| 14 | Ústí eurokoncovky M15/36 |
| 15 | Matice eurokoncovky M15/501 |
| 16 | Eurokoncovka - kovová část |
| 17 | O-kroužek 4x1 |
| 18 | Matice bowdenové koncovky |
Podrobnější informace o náhradních dílech a jejich kódech naleznete také v katalogovém listu hořáku.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M15 |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 180 A - CO2; 150 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,6–1,0 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 4 m |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | plynem (vzduchem) |
| Označení hořáku (typ): | M15 |
| Tělo (krk) hořáku: | pevné |
| Držadlo (rukojeť): | SGRIP |
| Zatěžovatel 60 % pracovního cyklu: | 180 A - CO2; 150 A - MIX M21 |
| Průměr drátu: | 0,6–1,0 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Délka hořáku: | 4 m |