Svařovací drát se zvýšeným obsahem složek Si-Mn s průměrem 1,6 mm pro TIG svařování nízkouhlíkové a nízkolegované oceli stejnosměrným proudem (DC-).
| Obj. číslo | 1161280167 |
| Cena za kg | 90,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1161280167 |
| Cena za kg | 90,00 Kč |
Svařovací drát se zvýšeným obsahem složek Si-Mn s průměrem 1,6 mm pro TIG svařování nízkouhlíkové a nízkolegované oceli stejnosměrným proudem (DC-).
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát W4 Si1 prodáváme v celých 5kg baleních.
Si-Mn komponenty poskytují vyšší pevnost svarových prvků a odolnost povrchových nečistot pro nízkouhlíkové a nízkolegované oceli.
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,7 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 530 N/mm² |
| Pevnost v tahu Rm: | 595 N/mm² |
| Tažnost A5: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 1636-A: W 46 3W4Si1 |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,7 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 530 N/mm² |
| Pevnost v tahu Rm: | 595 N/mm² |
| Tažnost A5: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 1636-A: W 46 3W4Si1 |