Manganovo-chromový svařovací drát TIG s průměrem 3,2 mm pro TIG svařování nízkouhlíkové konstrukční oceli stejnosměrným proudem (DC-).
| Obj. číslo | 1161170327 |
| Cena za kg | 149,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1161170327 |
| Cena za kg | 149,00 Kč |
Manganovo-chromový svařovací drát TIG s průměrem 3,2 mm pro TIG svařování nízkouhlíkové konstrukční oceli stejnosměrným proudem (DC-).
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát W3 Si1 prodáváme v celých 5kg baleních.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 3,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C = 0,09; Si = 0,9; Mn = 1,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 N/mm2 |
| A4: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 1636-A: W 42 3W3Si1 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 3,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C = 0,09; Si = 0,9; Mn = 1,5 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 N/mm2 |
| A4: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 1636-A: W 42 3W3Si1 |