Drát na TIG svařování titanu o průměru 1,6 mm.
| Obj. číslo | 1201920167 |
| Cena za kg | 3 623,00 Kč |
| Balenie | 1 kg |
| Obj. číslo | 1201920167 |
| Cena za kg | 3 623,00 Kč |
Drát na TIG svařování titanu o průměru 1,6 mm.
Uvedená cena je za celé 1kg balení.
| Použití pro materiál: | titan |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Chemické složení: | C < 0,01; O = 0,09; N = 0,01; H = 0,003, Fe = 0,02, Ti - zbytek % |
| Balení: | 1 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | 395–540 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 24034 ~ Ti 0120 |
| AWS (American Welding Society): | ER Ti2 |
| Werkstoff nr.: | 3.7036 |
| Použití pro materiál: | titan |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Chemické složení: | C < 0,01; O = 0,09; N = 0,01; H = 0,003, Fe = 0,02, Ti - zbytek % |
| Balení: | 1 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | 395–540 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 24034 ~ Ti 0120 |
| AWS (American Welding Society): | ER Ti2 |
| Werkstoff nr.: | 3.7036 |