Hliníko-křemíkový svařovací drát AlSi5 pro TIG svařování čistého hliníku (max. podíl legovacích komponentů 2 %), hliníko-křemíkových slitin s max. 7% křemíku a na nerovnorodé spoje hliníkových slitin.
| Obj. číslo | 1141904327 |
| Cena za kg | 331,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1141904327 |
| Cena za kg | 331,00 Kč |
Hliníko-křemíkový svařovací drát AlSi5 pro TIG svařování čistého hliníku (max. podíl legovacích komponentů 2 %), hliníko-křemíkových slitin s max. 7% křemíku a na nerovnorodé spoje hliníkových slitin.
Uvedená cena je za celé balení. Drát prodáváme po celých 5kg baleních.
Průměr drátu je 3,2 mm, délka 1 metr.
Použití: automobilový průmysl.
Alternativa k INTERWELD A 505.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 3,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 5; Fe = 0,23; Cu = 0,001; Zn = 0,003; Mn = 0,05; Mg = 0,003; Ti = 0,006; Al - zbytek % |
| Balení: | 5 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | 120 MPa |
| Smluvní mez kluzu Rp0,2: | 80 MPa |
| Tažnost A5: | 20 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| DIN: | 1733: SG-AlSi5 |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 3,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 5; Fe = 0,23; Cu = 0,001; Zn = 0,003; Mn = 0,05; Mg = 0,003; Ti = 0,006; Al - zbytek % |
| Balení: | 5 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | 120 MPa |
| Smluvní mez kluzu Rp0,2: | 80 MPa |
| Tažnost A5: | 20 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| Werkstoff nr.: | 3.2245 |
| DIN: | 1733: SG-AlSi5 |