Drát pro TIG svařování nerezových ocelí typu 18.8.3, pro svařování tvrdonávaru.
| Obj. číslo | 45353W2005 |
| Cena za kg | 1 137,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 45353W2005 |
| Cena za kg | 1 137,00 Kč |
Drát pro TIG svařování nerezových ocelí typu 18.8.3, pro svařování tvrdonávaru.
Uvedená cena je za celé 5kg balení.
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + O2 (M13) / M11 |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | > 450 MPa |
| Smluvní mez kluzu Rp0,2: | > 300 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 17 / DIN8555: E6-200-PR |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER430 |
| Werkstoff nr.: | 1.4115 |
| Schválení/Certifikace: | CE |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + O2 (M13) / M11 |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | > 450 MPa |
| Smluvní mez kluzu Rp0,2: | > 300 MPa |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 17 / DIN8555: E6-200-PR |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER430 |
| Werkstoff nr.: | 1.4115 |
| Schválení/Certifikace: | CE |