Vysokolegovaný drát pro TIG svařování vysokolegovaných ocelí, jednodruhových kovaných a litých ocelí, 18-8 ocelí vystavených silné korozi.
| Obj. číslo | 1721506248 |
| Cena za kg | 429,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1721506248 |
| Cena za kg | 429,00 Kč |
Vysokolegovaný drát pro TIG svařování vysokolegovaných ocelí, jednodruhových kovaných a litých ocelí, 18-8 ocelí vystavených silné korozi.
Uvedená cena je za celé 5kg balení.
Drát 309 LSi se doporučuje zejména pro svařování různých ocelí, pro spojování nelegovaných a vysokolegovaných ocelí, například oceli 18-8 s měkkou ocelí a pro nanášení nerezavějící vrstvy na měkkou, uhlíkovou a nízkolegovanou ocel.
Svar je odolný vůči korozi a vysokému nárazu. Má dobré mechanické vlastnosti.
| Použití pro materiál: | nerez / vysokolegovaná ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,70; Cr = 24,50; Ni = 12,50; N < 0,05 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 410 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 41 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 23 12 L Si (W 23 12 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER309LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |
| Použití pro materiál: | nerez / vysokolegovaná ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,4 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,70; Cr = 24,50; Ni = 12,50; N < 0,05 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 410 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 41 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 23 12 L Si (W 23 12 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER309LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |