Drát na TIG svařování vysokolegovaných ocelí. Pro svařování homogenních tříd ocelí a feritických ocelí s obsahem chromu do 13 %, provozní teplota do 350 °C.
| Obj. číslo | 1721504327 |
| Cena za kg | 442,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1721504327 |
| Cena za kg | 442,00 Kč |
Drát na TIG svařování vysokolegovaných ocelí. Pro svařování homogenních tříd ocelí a feritických ocelí s obsahem chromu do 13 %, provozní teplota do 350 °C.
Uvedená cena je za celé 5kg balení.
| Použití pro materiál: | nerez / vysokolegovaná ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 3,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,8; Cr = 20,0; Ni = 10,0; N < 0,06 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 390 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 34 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) / > 32 J (-196 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 9 L Si (W 19 9 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |
| Použití pro materiál: | nerez / vysokolegovaná ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 3,2 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C > 0,025; Si = 0,4; Mn = 1,8; Cr = 20,0; Ni = 10,0; N < 0,06 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 390 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 600 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 34 % |
| KV/T: | > 120 J (20 °C) / > 32 J (-196 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14343: G 19 9 L Si (W 19 9 L Si) |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |