Svařovací drát na MAG svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí v ochranné atmosféře.
| Obj. číslo | 1060280113 |
| Cena za kg | 111,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1060280113 |
| Cena za kg | 111,00 Kč |
Svařovací drát na MAG svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí v ochranné atmosféře.
Uvedená cena je za celé balení. Drát WEKO 4 prodáváme po celých baleních, v 15kg cívce.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,07; Si = 0,95; Mn = 1,7 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 460 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | 27 % |
| KV/T: | 100 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 23 12 L Si / EN ISO 14343-B: SS309LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5130 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / DB / DNV / GL / LR / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,07; Si = 0,95; Mn = 1,7 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 460 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | 27 % |
| KV/T: | 100 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14343-A: G 23 12 L Si / EN ISO 14343-B: SS309LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5130 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / DB / DNV / GL / LR / TÜV |