Drát pro svařování plamenem. Pro svařování energetických zařízení (např. trubek z ocelí 12 020, 12 021). Vhodné pro materiály pracující do maximální teploty 425 °C. Průměr 1,6 mm.
| Obj. číslo | G104Cu16 |
| Cena za kg | 147,00 Kč |
| Balenie | 10 kg |
| Obj. číslo | G104Cu16 |
| Cena za kg | 147,00 Kč |
Drát pro svařování plamenem. Pro svařování energetických zařízení (např. trubek z ocelí 12 020, 12 021). Vhodné pro materiály pracující do maximální teploty 425 °C. Průměr 1,6 mm.
Uvedená cena je za celé 10kg balení.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | svařování plamenem |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,15; Mn = 1,0; Ni = 0,5 % |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | 310 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 470 MPa |
| Tažnost A5: | 30 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN 12536: O1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.2: R 45 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | svařování plamenem |
| Průměr: | 1,6 mm |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,15; Mn = 1,0; Ni = 0,5 % |
| Balení: | 10 kg |
| Mez kluzu Re: | 310 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 470 MPa |
| Tažnost A5: | 30 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN 12536: O1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.2: R 45 |