Holý nerezavějící chrom-niklový drát pro TIG svařování - tyč s velmi nízkým obsahem uhlíku pro svařování austenitických ocelí odolných vůči korozi, obsahujících přibližně 18 % Cr a 8 % Ni.
| Obj. číslo | 1501161220 |
| Cena za kg | 503,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1501161220 |
| Cena za kg | 503,00 Kč |
Holý nerezavějící chrom-niklový drát pro TIG svařování - tyč s velmi nízkým obsahem uhlíku pro svařování austenitických ocelí odolných vůči korozi, obsahujících přibližně 18 % Cr a 8 % Ni.
Uvedená cena je za celé balení = 5 kg.
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C < 0,03; Si = 0,8; Mn = 1,8; Cr = 20; Ni = 10 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 480 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 625 MPa |
| Tažnost A5: | 37 % |
| KV/T: | 170 J (20 °C) / 150 J (-60 °C) / 140 J (-110 °C) / 75 J (-196 °C) |
| Standardy EN ISO: | 14343-A: W 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | BV / CE / DB / DNV / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | C < 0,03; Si = 0,8; Mn = 1,8; Cr = 20; Ni = 10 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 480 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 625 MPa |
| Tažnost A5: | 37 % |
| KV/T: | 170 J (20 °C) / 150 J (-60 °C) / 140 J (-110 °C) / 75 J (-196 °C) |
| Standardy EN ISO: | 14343-A: W 19 9 LSi |
| AWS (American Welding Society): | A5.9: ER308LSi |
| Werkstoff nr.: | 1.4316 |
| Schválení/Certifikace: | BV / CE / DB / DNV / TÜV |