Poměděný drát pro TIG svařování nelegovaných a běžných konstrukčních ocelí s pevností do 530 MPa a jemnozrnných ocelí s mezí kluzu do 420 MPa. Používá se v ochranném plynu čistého argonu.
| Obj. číslo | 126120R150 |
| Cena za kg | 246,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 126120R150 |
| Cena za kg | 246,00 Kč |
Poměděný drát pro TIG svařování nelegovaných a běžných konstrukčních ocelí s pevností do 530 MPa a jemnozrnných ocelí s mezí kluzu do 420 MPa. Používá se v ochranném plynu čistého argonu.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát OK Tigrod 12.61 prodáváme po celých 5kg baleních.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon l1 |
| Chemické složení: | C = 0,078; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) / 60 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 636-A: W 42 3 3Si1 / EN ISO 636-A: W 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Schválení/Certifikace: | DB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | TIG |
| Průměr: | 2,0 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Ochranný plyn: | argon l1 |
| Chemické složení: | C = 0,078; Mn = 1,46; Si = 0,85 % |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) / 60 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 636-A: W 42 3 3Si1 / EN ISO 636-A: W 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Schválení/Certifikace: | DB / VdTÜV / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |