Poměděný drát na nelegované a nízkolegované oceli v ochranných atmosférách plynů Ar/20 CO2 nebo v čistém CO2.
| Obj. číslo | 1264107710 |
| Cena za kg | 101,00 Kč |
| Balenie | 18 kg |
| Obj. číslo | 1264107710 |
| Cena za kg | 101,00 Kč |
Poměděný drát na nelegované a nízkolegované oceli v ochranných atmosférách plynů Ar/20 CO2 nebo v čistém CO2.
Ve srovnání s OK Autrod 12.51 má zvýšený obsah Si a Mn, což zvyšuje mez kluzu a pevnost svarového kovu, jestiže tento byl navařen pod ochrannou atmosférou CO2.
Vysoký obsah Si podporuje sníženou náchylnost k nečistotám na povrchu a přispívá k lepšímu povrchu svaru.
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 80–300 A |
| Napětí: | 18–32 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické složení: | C = 0,074; Mn = 1,68; Si = 0,95 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru / PG - poloha svislá dolů |
| Rychlost podávání drátu: | 2,7–15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0–5,5 kg/h |
| Balení: | 18 kg |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 80–300 A |
| Napětí: | 18–32 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 / C1 |
| Chemické složení: | C = 0,074; Mn = 1,68; Si = 0,95 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru / PG - poloha svislá dolů |
| Rychlost podávání drátu: | 2,7–15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,0–5,5 kg/h |
| Balení: | 18 kg |