Nízkolegovaný drát OK AristoRod o průměru 1,0 mm pro MIG/MAG svařování nízkolegovaných vysokopevných ocelí s dobrou vrubovou houževnatostí při nízkých teplotách. typů N-A-X TRA 56 až 70 a podobně.
| Obj. číslo | 1B29106910 |
| Cena za kg | 198,00 Kč |
| Balenie | 18 kg |
| Obj. číslo | 1B29106910 |
| Cena za kg | 198,00 Kč |
Nízkolegovaný drát OK AristoRod o průměru 1,0 mm pro MIG/MAG svařování nízkolegovaných vysokopevných ocelí s dobrou vrubovou houževnatostí při nízkých teplotách. typů N-A-X TRA 56 až 70 a podobně.
Uvedená cena je za celé balení drátu. Drát prodáváme OK AristoRod 69 po celých baleních, v 18 kg cívce.
Dráty OK AristoRod poskytují vynikající podávací výkon pro vysokorychlostní svařování a dlouhé podávací vzdálenosti.
| Použití pro materiál: | nízkolegovaná ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Proud: | 80–280 A |
| Napětí: | 18–28 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 |
| Chemické složení: | C = 0,089; Mn = 1,54, Si = 0,53; Ni = 1,23; Cr = 0,26; Mo = 0,24 % |
| Rychlost podávání drátu: | 2,7–14,7 m/min |
| Produktivita: | 1,0–5,4 kg/h |
| Balení: | 18 kg |
| Standardy EN ISO: | 16834-A: G 69 4 M20 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G 69 4 M21 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER110S-G |
| Schválení/Certifikace: | ABS / CE / DB / DNV / VdTÜV / UKCA |
| Použití pro materiál: | nízkolegovaná ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Proud: | 80–280 A |
| Napětí: | 18–28 V |
| Ochranný plyn: | M20 / M21 |
| Chemické složení: | C = 0,089; Mn = 1,54, Si = 0,53; Ni = 1,23; Cr = 0,26; Mo = 0,24 % |
| Rychlost podávání drátu: | 2,7–14,7 m/min |
| Produktivita: | 1,0–5,4 kg/h |
| Balení: | 18 kg |
| Standardy EN ISO: | 16834-A: G 69 4 M20 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G 69 4 M21 Mn3Ni1CrMo / 16834-A: G Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER110S-G |
| Schválení/Certifikace: | ABS / CE / DB / DNV / VdTÜV / UKCA |