Ocelový měděný drát s vysokou pevností pro svařování vysokopevných ocelí s minimální mezí kluzu do 690 MPa.
| Obj. číslo | 1160404123 |
| Cena za kg | 90,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1160404123 |
| Cena za kg | 90,00 Kč |
Ocelový měděný drát s vysokou pevností pro svařování vysokopevných ocelí s minimální mezí kluzu do 690 MPa.
Doporučuje se ke svařování, kde se vyžaduje dobrá houževnatost při nízkých teplotách.
Uvedená cena je za celé balení. Drát NiMoCr prodáváme po celých baleních, v 15kg cívce D300.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + > 15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,60; Mn = 1,60; Cr = 0,30; Ni = 1,40; Mo = 0,25; V = 0,07 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 730 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 790 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 19 % |
| KV/T: | > 59 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 16834-A: G 69 4 M Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER 110 S-G |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + > 15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické složení: | C = 0,08; Si = 0,60; Mn = 1,60; Cr = 0,30; Ni = 1,40; Mo = 0,25; V = 0,07 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 730 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 790 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 19 % |
| KV/T: | > 59 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 16834-A: G 69 4 M Mn3Ni1CrMo |
| AWS (American Welding Society): | A5.28: ER 110 S-G |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |