Poměděný, ekologický drát SG3 pro svařování nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí, jakož i jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí metodou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 1160282123 |
| Cena za kg | 79,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1160282123 |
| Cena za kg | 79,00 Kč |
Poměděný, ekologický drát SG3 pro svařování nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí, jakož i jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí metodou MIG/MAG.
Uvedená cena je za celé balení. Tento drát prodáváme po celých baleních, v 15 kg cívce B300.
Nový proces výroby zajišťuje lepší přilnavost a povrchovou úpravu drátu a vyšší odolnost vůči teplotám.
Elektřina použitá na výrobu svařovacího drátu GREEN SG3 MOST byla vyrobena ze 100% obnovitelných zdrojů energie (větrná, sluneční).
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 120–380 A |
| Napětí: | 18–35 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,10; Si = 1,0; Mn = 1,70; P = 0,010; S = 0,010 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PD - poloha vodorovná šikmo nad hlavou / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru / PG - poloha svislá dolů |
| Spotreba plynu: | 18 l/min |
| Rychlost podávání drátu: | 2,3–15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,2–8,0 kg/h |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 475 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 570 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 30 % % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-40 °C) / ≥ 60 J (-60 °C) |
| Schválení/Certifikace: | DB / DNV / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 120–380 A |
| Napětí: | 18–35 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,10; Si = 1,0; Mn = 1,70; P = 0,010; S = 0,010 % |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PD - poloha vodorovná šikmo nad hlavou / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru / PG - poloha svislá dolů |
| Spotreba plynu: | 18 l/min |
| Rychlost podávání drátu: | 2,3–15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,2–8,0 kg/h |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 475 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 570 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 30 % % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-40 °C) / ≥ 60 J (-60 °C) |
| Schválení/Certifikace: | DB / DNV / TÜV |
MOST GREEN - svařovací drát vyrobený s využitím energie z obnovitelných zdrojů