Svařovací drát GOLD CuSi 3 pro svařování mědi a slitin mědi metodou MIG.
| Obj. číslo | 1150805084 |
| Cena za kg | 1 034,00 Kč |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 1150805084 |
| Cena za kg | 1 034,00 Kč |
Svařovací drát GOLD CuSi 3 pro svařování mědi a slitin mědi metodou MIG.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát Gold CuSi 3 prodáváme po celých baleních, v 5kg cívce.
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 3,0; Mn = 1,0; Cu > 94,0; Fe = 0,07; Zn = 0,10; Sn = 0,10 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 120 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 350 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 40 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER CuSi-A |
| Werkstoff nr.: | 2.1461 |
| Použití pro materiál: | měď / slitiny mědi |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si = 3,0; Mn = 1,0; Cu > 94,0; Fe = 0,07; Zn = 0,10; Sn = 0,10 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 5 kg |
| Mez kluzu Re: | > 120 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | > 350 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 40 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| AWS (American Welding Society): | A5.7: ER CuSi-A |
| Werkstoff nr.: | 2.1461 |