Svařovací drát Al Mg 4.5 Mn (IA 5183) o průměru 1,2 mm pro MIG svařování hliníku a slitin hliníku.
| Obj. číslo | 1150907122 |
| Cena za kg | 353,00 Kč |
| Balenie | 7 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1150907122 |
| Cena za kg | 353,00 Kč |
Svařovací drát Al Mg 4.5 Mn (IA 5183) o průměru 1,2 mm pro MIG svařování hliníku a slitin hliníku.
Uvedená cena je cena za 1 kg. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 7kg cívce.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn = 0,6–1,0; Mg = 4,3–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Al - zbytek; Ti < 0,25 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| Mez kluzu Re: | 110–150 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 285 MPa |
| Tažnost A5: | 15–20 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn = 0,6–1,0; Mg = 4,3–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,25; Fe < 0,40; Zr = 0,10; Cr < 0,25; Al - zbytek; Ti < 0,25 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| Mez kluzu Re: | 110–150 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | > 285 MPa |
| Tažnost A5: | 15–20 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5087 (AlMg4.5MnZr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5187 |
| Werkstoff nr.: | 3.3546 |
| Schválení/Certifikace: | BV / DB / DNV-GL / LR / TÜV |