Drát CastoMag 45351 pro navařování tažných a transportních válečků, střihacích a ohýbacích nástrojů, drtičů kamene, sekáčů, pro vytváření ochranných vrstev a obnovování součástek.
| Obj. číslo | 45351 |
| Cena za kg | 718,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 45351 |
| Cena za kg | 718,00 Kč |
Drát CastoMag 45351 pro navařování tažných a transportních válečků, střihacích a ohýbacích nástrojů, drtičů kamene, sekáčů, pro vytváření ochranných vrstev a obnovování součástek.
Uvedená cena je za celé balení. Drát prodáváme po celých baleních, v 15 kg cívce.
Drát se používá především k vytváření ochranných vrstev a obnovování součástek z materiálů:
Nejčastěji je využíván k navařování tažných a transportních válečků, střihacích a ohýbacích nástrojů, drtičů kamene, čelistí, sekáčů, příklepových vrtáků, na nástroje pro podbíjení kolejí.
Odstraňte prasklý nebo poškozený materiál.
Vyčistěte svarové oblasti.
Při svařování přizpůsobte přívod tepla součástce, jejímu materiálu a rozměrům.
V případě kalitelných ocelí může být nutné svařovat mezivrstvu.
Svařujte krátkým, stříkaným nebo pulsním obloukem, nejlépe s použitím pulzní obloukové technologie.
Polohy svařování: všechny kromě PG (f)
Druh proudu: stejnosměrný (= (+))
Ochranný plyn: EN ISO 14175 M21 - Ferroline C 8 (8 % CO2 - zbytek Ar);
M 21 Ferroline C 18 (18 % CO2 - zbytek Ar)
M12 Inoxline C 2 (2,5 % CO2 - zbytek Ar)
DIN EN 14700: S Fe8 gtz
DIN 8555: MSG6-60-GZT
W.Nr.: 1.4718
60 HRC
61 HRC po kalení
Chem. složení: C= 0,4; Si = 3; Mn = 0,5; Cr = 9; Fe zbytek
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + > 15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické složení: | C= 0,4; Si = 3; Mn = 0,5; Cr = 9; Fe zvyšok % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14175 M21 |
| Werkstoff nr.: | 1.4718 |
| DIN: | 8555: MSG6-60-GZT |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon + CO2 (M12) / argon + > 15-25 % CO2 (M21) |
| Chemické složení: | C= 0,4; Si = 3; Mn = 0,5; Cr = 9; Fe zvyšok % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14175 M21 |
| Werkstoff nr.: | 1.4718 |
| DIN: | 8555: MSG6-60-GZT |