Hliníkový drát AlSi5 na svařování hliníko-křemíkových slitin ALSi a slitin hliníku, ALMg-Si s obsahem 5 % křemíku v ochranné atmosféře argonu. Vytváří spoj s dobrou odolností vůči tepelným trhlinám a průměrnou pevností.
| Obj. číslo | 1040431202 |
| Cena za kg | 510,00 Kč |
| Balenie | 2 kg |
| Obj. číslo | 1040431202 |
| Cena za kg | 510,00 Kč |
Hliníkový drát AlSi5 na svařování hliníko-křemíkových slitin ALSi a slitin hliníku, ALMg-Si s obsahem 5 % křemíku v ochranné atmosféře argonu. Vytváří spoj s dobrou odolností vůči tepelným trhlinám a průměrnou pevností.
Drát AlSi5 s obsahem 5 % křemíku je vhodný na ruční i mechanické svařování, na svařování potrubí, nádrží, rámů, zábradlí, konstrukcí, karoserií v automobilovém průmyslu a podobně.
Balení drátu: cívka 2 kg.
| Použití pro materiál: | hliník / slitiny hliníku |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | argon |
| Balení: | 2 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | 160 MPa |
| Smluvní mez kluzu Rp0,2: | 100 MPa |
| Tažnost A5: | 15 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| DIN: | 1732: SG AlSi 5 |
| Použití pro materiál: | hliník / slitiny hliníku |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Ochranný plyn: | argon |
| Balení: | 2 kg |
| Pevnost v tahu Rm: | 160 MPa |
| Smluvní mez kluzu Rp0,2: | 100 MPa |
| Tažnost A5: | 15 % |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 18273: S Al 4043 (AlSi5) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 4043 |
| DIN: | 1732: SG AlSi 5 |