Svařovací drát s průměrem 1,0 mm na svařování hliníku a slitin hliníku pro metodu svařování MIG.
| Obj. číslo | 1140908102 |
| Cena za kg | 376,00 Kč |
| Balenie | 7 kg |
| Obj. číslo | 1140908102 |
| Cena za kg | 376,00 Kč |
Svařovací drát s průměrem 1,0 mm na svařování hliníku a slitin hliníku pro metodu svařování MIG.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 7kg cívce.
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn < 0,2; Mg = 4,5–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,02; Fe < 0,40; Ti = 0,25; Cr < 0,30; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| Mez kluzu Re: | 100–135 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 220–260 MPa |
| Tažnost A5: | 15–25 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5356 (AlMg5Cr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5356 |
| Werkstoff nr.: | 3.3556 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použití pro materiál: | hliník |
| Metoda svařování: | MIG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | argon |
| Chemické složení: | Si < 0,25; Mn < 0,2; Mg = 4,5–5,2; Cu = 0,05; Zn = 0,02; Fe < 0,40; Ti = 0,25; Cr < 0,30; Al - zbytek % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 7 kg |
| Mez kluzu Re: | 100–135 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 220–260 MPa |
| Tažnost A5: | 15–25 % |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 18273: S Al 5356 (AlMg5Cr) |
| AWS (American Welding Society): | A5.10: ER 5356 |
| Werkstoff nr.: | 3.3556 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / DNV-GL / LR / TÜV |