Nehořlavý ochranný pracovní oděv (kalhoty a bunda) pro svařování MIG/MAG, TIG, MMA a laserové svařování.
| Obj. číslo | 7709300003 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7709300003 |
Nehořlavý ochranný pracovní oděv (kalhoty a bunda) pro svařování MIG/MAG, TIG, MMA a laserové svařování.
Velikost M1:
Výrobek splňuje požadavky harmonizovaných norem:
EN ISO 13688:2013 +A1:2021 - Ochranné oděvy - obecné požadavky
EN ISO 11611:2015 - Ochranné oděvy pro použití při svařování a souvisejících procesech - třída 1, A1 + A2
EN ISO 11612:2015 - Oděvy na ochranu před teplem a plamenem. Minimální požadavky na výkon.
Úrovně účinnosti:
| Kategorie: | CE Kategorie II |
| Velikost: | M1 |
| Rozměr: | 170 – 176 cm (výška), 96–104 cm (obvod hrudníku), 84–92 cm (obvod pasu) |
| Složení: | 100% nehořlavá bavlna, 380 g/m2 |
| Použití: | ke svařování |
| Barva: | černá + žlutá nit |
| Normy a standardy: | EN ISO 11611:2015 Třída 1/A1+A2 / EN ISO 13688:2013 + A1:2021 / EN ISO 11612:2015 |
| Kategorie: | CE Kategorie II |
| Velikost: | M1 |
| Rozměr: | 170 – 176 cm (výška), 96–104 cm (obvod hrudníku), 84–92 cm (obvod pasu) |
| Složení: | 100% nehořlavá bavlna, 380 g/m2 |
| Použití: | ke svařování |
| Barva: | černá + žlutá nit |
| Normy a standardy: | EN ISO 11611:2015 Třída 1/A1+A2 / EN ISO 13688:2013 + A1:2021 / EN ISO 11612:2015 |