Kožené svářečské rukavice vysoké kvality s plně zakrytými švy, s podšívkou.
| Obj. číslo | 7754032100 |
| Obj. číslo | 7754032100 |
Kožené svářečské rukavice vysoké kvality s plně zakrytými švy, s podšívkou.
Rukavice splňují normy EN 388 (4133X), EN 407 (423X4X), EN 420, EN 12477+ A1.
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí štípenka, nit Kevlar |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí štípenka, nit Kevlar |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |