Svářečky série X značky Lorch jsou určeny do extrémních podmínek, do deště, bláta, prachu či špíny. Technologie Micor, stabilní oblouk při kolísavém napětí a dlouhých kabelech, odolnost vůči pádu do 60 cm. Výborné pro celulózové elektrody.
| Obj. číslo | 116.3500.0 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 116.3500.0 |
Svářečky série X značky Lorch jsou určeny do extrémních podmínek, do deště, bláta, prachu či špíny. Technologie Micor, stabilní oblouk při kolísavém napětí a dlouhých kabelech, odolnost vůči pádu do 60 cm. Výborné pro celulózové elektrody.
Svářečky Série X jsou vybaveny vším, co svářeč potřebuje využívat za hranicemi běžného prostředí. Jsou odolné vůči pádu až ze 60 cm. Disponují ochranou proti stříkající vodě, vynikajícím krytím proti prachu a vniknutí cizích těles. Mají také speciální konstrukci spodní strany, která zaručuje stabilní stání a dostatečnou výšku. Spodní plech je z nerezové oceli, který zajišťuje dlouhou životnost invertorů Série Lorch X, a zároveň určuje maximální možný ponor svářečky do vody (svářečku lze do určité výšky bez problémů a poškození elektroniky umístit do vody).
Invertory X disponují technologií MICOR, která zajišťuje ty nejlepší svařovací vlastnosti, výkon a fantastický stabilní oblouk i při silném kolísání sítě nebo velmi dlouhém kabelu až 200 m. Zařízení Série Lorch X svařují spolehlivě a kvalitně i tam, kde by ostatní svařovací invertory neměly šanci.
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Metoda svařování: | MMA |
| Síťové napětí: | 400 V +25 %/-30 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–350 A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | max. proud/35 %, 280 A/60 %, 230 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 515 × 185 × 400 mm |
| Hmotnost: | 18,6 kg |
| Barva: | červená |
| Použití: | profesionál |
| Ovládací panel: | Basic Plus |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Metoda svařování: | MMA |
| Síťové napětí: | 400 V +25 %/-30 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–350 A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | max. proud/35 %, 280 A/60 %, 230 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 515 × 185 × 400 mm |
| Hmotnost: | 18,6 kg |
| Barva: | červená |