Invertorová multifunkční svářečka AC/DC s vodní chladící jednotkou na ocel, nerez, měď, hliník, hořčík, titan. Vysoký svařovací výkon, řada funkcí, vysoká účinnost.
| Obj. číslo | E202CHP |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 64 915 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: %
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | E202CHP |
Invertorová multifunkční svářečka AC/DC s vodní chladící jednotkou na ocel, nerez, měď, hliník, hořčík, titan. Vysoký svařovací výkon, řada funkcí, vysoká účinnost.
V ceně je zahrnuto příslušenství:
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / měď / hořčík |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 3~400 V |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10~315 A; MMA: 10~270 A |
| Napětí na prázdno: | 70 V |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 %: TIG: 315 A; MMA: 270 A |
| Účinnost: | 80 % |
| Krytí: | IP 21S |
| Třída izolace: | F |
| Ochranný plyn: | argón |
| Rozměry: | 566 × 223,5 × 405 mm |
| Rozměry vodního chlazení: | 500 × 200 × 234 mm |
| Hmotnost: | zdroj: 25,5 kg |
| Hmotnost vodního chlazení: | 14,8 kg |
| Maximální tlak: | 0,3 MPa |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / měď / hořčík |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 3~400 V |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10~315 A; MMA: 10~270 A |
| Napětí na prázdno: | 70 V |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 %: TIG: 315 A; MMA: 270 A |
| Účinnost: | 80 % |
| Krytí: | IP 21S |
| Třída izolace: | F |
| Ochranný plyn: | argón |
| Rozměry: | 566 × 223,5 × 405 mm |
| Rozměry vodního chlazení: | 500 × 200 × 234 mm |
| Hmotnost: | zdroj: 25,5 kg |
| Hmotnost vodního chlazení: | 14,8 kg |
| Maximální tlak: | 0,3 MPa |