Mobilní invertor pro svařování obalenou elektrodou MMA a Lift TIG DC. Lehký a spolehlivý zdroj pro renovační a montážní firmy, do dílny. Funkce VRD, HotStart, ArcForce.
| Obj. číslo | 5300030691 |
| Obj. číslo | 5300030691 |
Mobilní invertor pro svařování obalenou elektrodou MMA a Lift TIG DC. Lehký a spolehlivý zdroj pro renovační a montážní firmy, do dílny. Funkce VRD, HotStart, ArcForce.
Funkce svářečky PONT 200J:
VRD - pro zvýšení bezpečnosti svářeče při práci v oblastech s rizikem úrazu elektrickým proudem, snižuje napětí naprázdno na přibližně 11 V.
HotStart - pro usnadnění zapálení oblouku během svařování MMA.
ArcForce je užitečná také při svařování trubek, čímž se eliminuje potřeba nastavovat proud při změně polohy svařování.
Obsah balení (kartonová krabice):
| Kladky: | 35/50 (veľké) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | MMA: 20 – 200 A, TIG: 10 – 200 A |
| Napětí na prázdno: | 62 V |
| Proud I1max: | 39 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 65 |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 80 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 10 % = 200 A |
| Účinnost: | 86 % |
| Krytí: | IP 23S |
| Třída izolace: | H |
| Rozměry: | 375 × 131 × 252 mm |
| Hmotnost: | 5,5 kg |
| Kladky: | 35/50 (veľké) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | MMA: 20 – 200 A, TIG: 10 – 200 A |
| Napětí na prázdno: | 62 V |
| Proud I1max: | 39 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 65 |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 80 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 10 % = 200 A |
| Účinnost: | 86 % |
| Krytí: | IP 23S |
| Třída izolace: | H |
| Rozměry: | 375 × 131 × 252 mm |
| Hmotnost: | 5,5 kg |