Kompaktní svářečka Saprom S8 Speed Pulse XT A/W Lorch s integrovaným podavačem drátu s vodním chlazením a ovladačem ve zdroji.
| Obj. číslo | 220.8010.1 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 220.8010.1 |
Kompaktní svářečka Saprom S8 Speed Pulse XT A/W Lorch s integrovaným podavačem drátu s vodním chlazením a ovladačem ve zdroji.
Série SpeedPulse-XT je nejen optimálně připravena pro všechny eventuality při pulzním svařování MIG/MAG, dává také svářeči možnost nastavit zdroj dle svých individuálních potřeb. Svářeč tak má oblouk trvale plně pod kontrolou a může svařovat ocel, nerez, hliník a také CuSi s extrémně malým rozstřikem a optimální kontrolou tavné koupele. Výkonné procesy XT a Speed, optimalizovaná koncepce ovládání, individuální konfigurovatelnost zdroje pro všechny oblasti použití v průmyslu a řemeslech a rozsáhlý program příslušenství neponechává žádná nesplněná přání.
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / CuSi |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm / 2,0 mm / 2,4 mm |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 25–500 A |
| Jištění: | 32 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 60 % = 500 A |
| Rozměry: | 1116 × 463 × 812 mm |
| Hmotnost: | 107 kg |
| Barva: | červená |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez / CuSi |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,6 mm / 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm / 2,0 mm / 2,4 mm |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V +/-15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 25–500 A |
| Jištění: | 32 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 60 % = 500 A |
| Rozměry: | 1116 × 463 × 812 mm |
| Hmotnost: | 107 kg |
| Barva: | červená |