Svařovací invertor pro svařování obalenou elektrodou (MMA) a TIG Lift (dotykové zapálení oblouku). Výborná stabilita oblouku, jednoduchá obsluha a vysoká účinnost.
| Obj. číslo | makin160 |
| Obj. číslo | makin160 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svařovací invertor pro svařování obalenou elektrodou (MMA) a TIG Lift (dotykové zapálení oblouku). Výborná stabilita oblouku, jednoduchá obsluha a vysoká účinnost.
| Použití: | hobby |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Metoda svařování: | MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–160 A |
| Napětí na prázdno: | 70 V |
| Jištění: | 16 A pomalé |
| Síťový proud / příkon DZ 60 %: | 13,2 A/3 kVA |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 88 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 114 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 45 % = 160 A |
| Účinnost: | 85 % |
| Krytí: | IP 23 H |
| Rozměry: | 290 × 135 × 265 mm |
| Hmotnost: | 3,8 kg |
| Použití: | hobby |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Metoda svařování: | MMA / TIG s dotykovým startem (TIG scratch - škrtem) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Povolená tolerance sítě: | ±15 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | 10–160 A |
| Napětí na prázdno: | 70 V |
| Jištění: | 16 A pomalé |
| Síťový proud / příkon DZ 60 %: | 13,2 A/3 kVA |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 88 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 114 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 45 % = 160 A |
| Účinnost: | 85 % |
| Krytí: | IP 23 H |
| Rozměry: | 290 × 135 × 265 mm |
| Hmotnost: | 3,8 kg |