Svařovací invertor pro svařování oceli a hliníku na 230V síti metodou TIG a MMA. Ovládací panel ControlPro. Bezkontaktní HF zapalování, extrémně jednoduché a intuitivní ovládání.
| Obj. číslo | 108.0206.0 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 5.9.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 89 473 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 108.0206.0 |
Svařovací invertor pro svařování oceli a hliníku na 230V síti metodou TIG a MMA. Ovládací panel ControlPro. Bezkontaktní HF zapalování, extrémně jednoduché a intuitivní ovládání.
Svařovací zdroje HandyTIG jsou vhodné pro každého, kdo je nevyužívá každý den, ale potřebuje prvotřídní TIG svary.
| Použití: | střední třída |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 x 230V +15 %/-25 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3–200 A, MMA: 10–170 A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 13,4 kg |
| Barva: | červená |
| Použití: | střední třída |
| Ovládací panel: | Control Pro |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 1 x 230V +15 %/-25 % |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 3–200 A, MMA: 10–170 A |
| Jištění: | 16 A |
| Rozměry: | 483 × 185 × 326 mm |
| Hmotnost: | 13,4 kg |
| Barva: | červená |
Svářečka HandyTIG od společnosti LORCH