Svařovací pulzní synergický invertor pro svařování MIG/MAG (synergické nebo pulzní - i puls v pulsu), TIG AC/DC HF, MMA a drážkování.
| Obj. číslo | E.100-HSL |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | E.100-HSL |
Svařovací pulzní synergický invertor pro svařování MIG/MAG (synergické nebo pulzní - i puls v pulsu), TIG AC/DC HF, MMA a drážkování.
Svářečka je vhodná nejen do těžkých průmyslových provozů, ale také odvětví průmyslu náročného na přesnost a rychlost (např. potravinářství, farmacie, chemický průmysl).
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 20–500 A, MMA, TIG DC, TIG AC: 5–500 A |
| Napětí naprázdno U0: | 83 V |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 25,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 450 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 % = 500 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1–20 m/min |
| Rozměry: | 470 × 985 × 1257 mm |
| Hmotnost: | 118 kg |
| Hmotnost cívky: | 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Chladící výkon (Q = 1l/min): | 0,74 kW |
| Celkový obsah kapaliny: | 3,5 l |
| Maximální tlak: | 3,5 |
| Maximální průtok: | 9 l/min |
| Barva: | modrá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník / nerez |
| Průměr svařovacího drátu: | 1,0 mm / 1,2 mm |
| Oblouk: | pulsní |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) / TIG AC/DC |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 20–500 A, MMA, TIG DC, TIG AC: 5–500 A |
| Napětí naprázdno U0: | 83 V |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 25,5 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 400 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 450 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 30 % = 500 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1–20 m/min |
| Rozměry: | 470 × 985 × 1257 mm |
| Hmotnost: | 118 kg |
| Hmotnost cívky: | 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Chladící výkon (Q = 1l/min): | 0,74 kW |
| Celkový obsah kapaliny: | 3,5 l |
| Maximální tlak: | 3,5 |
| Maximální průtok: | 9 l/min |
| Barva: | modrá |