SENTINEL A60 je nejpohodlnější a nejvýkonnější svařovací kukla od ESAB. Panoramatický výhled, optická klasifikace 1/1/1/1 podle normy EN 379, velké zorné pole 118 x 71 mm bez zkreslení, 4 senzory, odstíny DIN 5–8/9–13 nastavitelné v krocích po 0,5.
| Obj. číslo | 7400600860 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 10 062 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 20%
| Obj. číslo | 7400600860 |
SENTINEL A60 je nejpohodlnější a nejvýkonnější svařovací kukla od ESAB. Panoramatický výhled, optická klasifikace 1/1/1/1 podle normy EN 379, velké zorné pole 118 x 71 mm bez zkreslení, 4 senzory, odstíny DIN 5–8/9–13 nastavitelné v krocích po 0,5.


| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | Sentinel A60 |
| Pole viditelnosti: | 118 × 71 mm |
| Velikost kazety: | 132 × 121 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, do DIN 16 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,04 ms |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,9 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | 3 A |
| Napájení: | solární článek a 2 × vyměnitelná lithiová baterie CR2450 |
| Hmotnost: | 644 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | Sentinel A60 |
| Pole viditelnosti: | 118 × 71 mm |
| Velikost kazety: | 132 × 121 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, do DIN 16 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,04 ms |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,9 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | 3 A |
| Napájení: | solární článek a 2 × vyměnitelná lithiová baterie CR2450 |
| Hmotnost: | 644 g |
| Použití: | profesionál |