Svářečská kukla Sentinel A60 Air v setu s filtroventilací EPR-X1 ESAB. Panoramatický výhled, optická klasifikace 1/1/1/1 podle normy EN 379, velké zorné pole 118 x 71 mm, 4 senzory, odstíny DIN 5-8/9-13 nastavitelné v krocích po 0,5.
| Obj. číslo | esab-sentinel-a60-air-epr-x1 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 24.2.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 21 634 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 11%
| Obj. číslo | esab-sentinel-a60-air-epr-x1 |
Svářečská kukla Sentinel A60 Air v setu s filtroventilací EPR-X1 ESAB. Panoramatický výhled, optická klasifikace 1/1/1/1 podle normy EN 379, velké zorné pole 118 x 71 mm, 4 senzory, odstíny DIN 5-8/9-13 nastavitelné v krocích po 0,5.


Kazeta (filtr) kukly Sentinel A60 ESAB
Filtroventilace EPR-X1 je určena pro aplikace od příležitostného používání až po průmyslové aplikace na plný úvazek, spolehlivě chrání před různými plyny a zplodinami vznikajícími při svařování a broušení na nejvyšší úrovni TH3.
Turbo jednotka EPR-X1 se ovládá pomocí snadno přístupných tlačítek, která umožňují tři rozsahy rychlosti proudění vzduchu 170/190/220 l/min.
Odsávání EPR-X1 obsahuje:
Jednotka EPR-X1 je kompatibilní s ESAB svařovacími kuklamy s přípravou na odsávání:
Použití filtroventilační jednotky ESAB EPR-X1 PAPR
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | s odsáváním |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | Sentinel A60 |
| Pole viditelnosti: | 118 × 71 mm |
| Velikost kazety: | 132 × 121 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, do DIN 16 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,04 ms |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,9 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | 3 A |
| Napájení: | solární článek a 2 × vyměnitelná lithiová baterie CR2450 |
| Hmotnost: | 860 g |
| Použití: | profesionál |
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Jednotka (typ odsávaní): | ESAB PAPR |
| Průtok: | volitelný 170 l/min, 190 l/min, 210 l/min |
| Typ filtru: | P3 + předfiltr |
| Výdrž baterie: | až 10 hodin při 170 l/min |
| Rozměry jednotky: | 210 × 169 × 78 mm |
| Hmotnost jednotky: | 1000 g |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | s odsáváním |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | Sentinel A60 |
| Pole viditelnosti: | 118 × 71 mm |
| Velikost kazety: | 132 × 121 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–8, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | trvalá, do DIN 16 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 0,04 ms |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,9 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | 3 A |
| Napájení: | solární článek a 2 × vyměnitelná lithiová baterie CR2450 |
| Hmotnost: | 860 g |
| Použití: | profesionál |
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Jednotka (typ odsávaní): | ESAB PAPR |
| Průtok: | volitelný 170 l/min, 190 l/min, 210 l/min |
| Typ filtru: | P3 + předfiltr |
| Výdrž baterie: | až 10 hodin při 170 l/min |
| Rozměry jednotky: | 210 × 169 × 78 mm |
| Hmotnost jednotky: | 1000 g |