Kukla od německého výrobce Lorch pro metody svařování MIG/MAG, TIG, MMA, plazma a broušení. Špičkový automatický filtr ADF, reálné barvy, nejvyšší klasifikace kazety 1/1/1/1, externí tlačítko broušení a úrovně ochrany 3 | 5–8 | 9–14.
| Obj. číslo | 553.1100.0 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 553.1100.0 |
Kukla od německého výrobce Lorch pro metody svařování MIG/MAG, TIG, MMA, plazma a broušení. Špičkový automatický filtr ADF, reálné barvy, nejvyšší klasifikace kazety 1/1/1/1, externí tlačítko broušení a úrovně ochrany 3 | 5–8 | 9–14.
Kukla Autoprotect APR 900 poskytuje optimální komfort a nejvyšší možnou ochranu při svařování, řezání a broušení. Úrovně ochrany 3 | 5–8 | 9–14 umožňují svářeči používat všechny běžné postupy.
Špičkový samostmívací filtr ADF (Auto-Darkening Filter) s nejvyšší klasifikací 1/1/1/1 (Optická třída, Rozptýlené světlo, Homogenita, Úhlová závislost) přináší reálné barvy (True Colour View), stálobarevné křišťálově čisté vidění, extra velké pole viditelnosti, optimální prostorové vnímání a nejvyšší transparentnost.

Balení obsahuje:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | APR 900 |
| Pole viditelnosti: | 98 × 62 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–8, 9–14 |
| Funkce broušení: | ano |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,95 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | ≥ 2 Amp (DC); ≥ 2 Amp (AC) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Hmotnost: | kazeta 130 g, celková hmotnost 650 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/1 |
| Filtr/kazeta: | APR 900 |
| Pole viditelnosti: | 98 × 62 mm |
| Počet senzorů: | 4 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–8, 9–14 |
| Funkce broušení: | ano |
| Doba zatmavení: | 0,1–0,95 s |
| Nízký proudový rozsah pro TIG: | ≥ 2 Amp (DC); ≥ 2 Amp (AC) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Hmotnost: | kazeta 130 g, celková hmotnost 650 g |
| Použití: | profesionál |