3M™ SJ3527 samolepící suchý zip (smyčky) s kaučukovým lepidlem. Vysoká přilnavost na různé povrchy (kovy, dřevo, plasty), pro montážní i údržbové aplikace s opakovaným spojováním, pro interiér.
| Obj. číslo | 7000002133 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 13.10.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 6 427 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7000002133 |
3M™ SJ3527 samolepící suchý zip (smyčky) s kaučukovým lepidlem. Vysoká přilnavost na různé povrchy (kovy, dřevo, plasty), pro montážní i údržbové aplikace s opakovaným spojováním, pro interiér.
Páska SJ3527N je vhodná pro celou řadu průmyslových odvětví, jako je doprava, elektronika, kancelářské vybavení, vybavení obchodů a interní i externí signály.
Dobře lepí na papír a lepenku, laky, holé a lakované kovy, sklo, tmelené dřevo a mnohé plasty.
Dá se použít pro dočasné upevňování, řízení kabelů, upevňování panelů, montáž nadzemních vedení, fixování nástrojů, výměnné díly a mnoho dalších aplikací, kde je výhodné spojení, které lze snadno rozpojit a znovu spojit.
Podkladový materiál (nosič): Nylon
Lepidlo: Vysoce výkonné lepidlo na gumu
Životnost uzávěru: 5000
Celková tloušťka pásky bez krycí vrstvy: 3,2 mm
Tloušťka zapojení: 3,8 mm
Maximální provozní teplota: 49 °C
| Způsob použití: | rozebíratelný spoj |
| Typ lepidla: | guma |
| Délka: | 45,72 m |
| Šířka: | 25,4 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 3,2 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér |
| Způsob použití: | rozebíratelný spoj |
| Typ lepidla: | guma |
| Délka: | 45,72 m |
| Šířka: | 25,4 mm |
| Tloušťka: | bez krycí vrstvy 3,2 mm |
| Barva: | černá |
| Místo použití: | interiér |