Úzká proudová/kontaktní špička E-Cu pro drát s průměrem 1,2 mm pro svařování MIG/MAG hořáky MOST M15, MB 15, Abimig 155.
| Obj. číslo | 5513002470 |
| Obj. číslo | 5513002470 |
Úzká proudová/kontaktní špička E-Cu pro drát s průměrem 1,2 mm pro svařování MIG/MAG hořáky MOST M15, MB 15, Abimig 155.
Závit špičky je M6, průměr 6 mm, délka 20/25 mm.
Alternativa: Binzel 141.0011.
| Průměr drátu: | 1,2 mm |
| Průměr špičky: | 6 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka špičky po závit: | 20 mm |
| Délka celé špičky: | 25 mm |
| Kompatibilní hořáky: | MOST M15 / ABIMIG A T 255 LW |
| Průměr drátu: | 1,2 mm |
| Průměr špičky: | 6 mm |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka špičky po závit: | 20 mm |
| Délka celé špičky: | 25 mm |
| Kompatibilní hořáky: | MOST M15 / ABIMIG A T 255 LW |