Textilní páska se skleněnými vlákny s vysokou odolností vůči teplotám až do 290 °C. Páska pro trvalé utěsnění vysokoteplotních potrubí a komor, tepelné odstínění, pro spojování tkanin a těsnění panelů, ochranu kabelových svazků, maskování...
| Obj. číslo | 7000047441 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 1.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 340 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 30%
| Obj. číslo | 7000047441 |
Textilní páska se skleněnými vlákny s vysokou odolností vůči teplotám až do 290 °C. Páska pro trvalé utěsnění vysokoteplotních potrubí a komor, tepelné odstínění, pro spojování tkanin a těsnění panelů, ochranu kabelových svazků, maskování...
| Způsob použití: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | silikon |
| Nosič (podkladový materiál): | skelná tkanina |
| Délka: | 55 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | 0,16 mm |
| Barva: | bílá |
| Teplotní odolnost: | -54 °C až +232 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči oděru |
| Způsob použití: | jednostranná páska |
| Typ lepidla: | silikon |
| Nosič (podkladový materiál): | skelná tkanina |
| Délka: | 55 m |
| Šířka: | 19 mm |
| Tloušťka: | 0,16 mm |
| Barva: | bílá |
| Teplotní odolnost: | -54 °C až +232 °C |
| Vlastnosti/vhodné pro: | vysoká teplotní odolnost / vysoká odolnost vůči UV záření / odolnost vůči vlhkosti / odolnost vůči oděru |