Svařovací invertor Pontig 210 DC je vhodný na svařování metodou TIG a MMA. Invertor svařuje pomocí stejnosměrného proudu DC, takže je vhodný na svařování oceli a nerezu. Také je možné svařovat TIG pulzním proudem s frekvencí do 200 Hz.
| Obj. číslo | SETpontig210 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 13.6.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 16 778 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
| Obj. číslo | SETpontig210 |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Svařovací invertor Pontig 210 DC je vhodný na svařování metodou TIG a MMA. Invertor svařuje pomocí stejnosměrného proudu DC, takže je vhodný na svařování oceli a nerezu. Také je možné svařovat TIG pulzním proudem s frekvencí do 200 Hz.
Set obsahuje kromě svářečky Pontig 210 DC MOST také:
MOST Pontig 210 DC je profesionální svářečka TIG DC určená ke svařování oceli a nerezové oceli metodami TIG HF a MMA. Díky své nízké hmotnosti (6,2 kg) a kompaktním rozměrům je ideální pro práci v terénu i v dílně. Více informací o svářečce si můžete přečíst také na našem blogu - MOST Pontig 210 /DC recenze.

Pontig 210 DC - svářečka TIG DC pro nerezovou ocel

Ovládací panel svářečky TIG DC Pontig 210 DC MOST
Svářečka MOST Pontig 210 DC je ideální volbou pro lehké a středně těžké svařování v následujících oblastech:
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10–210 A, MMA: 10–180 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 210 A/35 %, 153 A/60 %, 118 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | 180 A/35 % , 137 A/60 %, 106 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A zpožděné |
| Krytí: | IP 21S |
| Rozměry: | 365 × 135 × 235 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Průměr elektrody: | 2,0–4,0 mm |
| Barva: | modrá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní (u metody TIG) |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | TIG: 10–210 A, MMA: 10–180 A |
| Svařovací proud TIG/pracovní cyklus: | 210 A/35 %, 153 A/60 %, 118 A/100 % A |
| Svařovací proud MMA/pracovní cyklus: | 180 A/35 % , 137 A/60 %, 106 A/100 % A |
| Jištění: | 16 A zpožděné |
| Krytí: | IP 21S |
| Rozměry: | 365 × 135 × 235 mm |
| Hmotnost: | 6,2 kg |
| Průměr elektrody: | 2,0–4,0 mm |
| Barva: | modrá |
Svářečka TIG pro svařování nerezu a oceli - recenze Pontig 210 DC MOST