Univerzální kontaktní rutilová elektroda CHEM-WELD 7000 pro svařování ocelí, i zrezivělých a pozinkovaných. Je ideální na stehování a bodování, vhodná pro všechny svařovací polohy. Elektroda se velice snadno zapaluje a dobře se s ní pracuje.
| Obj. číslo | 7000200 |
| Cena za kg | 584,00 Kč |
| Balenie | 1 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 19.8.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 508 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: %
| Obj. číslo | 7000200 |
| Cena za kg | 584,00 Kč |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Univerzální kontaktní rutilová elektroda CHEM-WELD 7000 pro svařování ocelí, i zrezivělých a pozinkovaných. Je ideální na stehování a bodování, vhodná pro všechny svařovací polohy. Elektroda se velice snadno zapaluje a dobře se s ní pracuje.
Zobrazená cena je za 1 kg, elektrody prodáváme na kila. V případě zájmu o celé balení objednávejte prosím 4 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda -) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 50–60 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,45; Mn = 0,5 |
| Přesušení elektrody: | 140 °C/1 hodinu |
| Počet v krabici: | 374 ks (374) |
| Mez kluzu Re: | > 420 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510–610 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 499: E 42 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| DIN: | 1913: E 51 32 RR(C)5 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutilová |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda -) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 50–60 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,45; Mn = 0,5 |
| Přesušení elektrody: | 140 °C/1 hodinu |
| Počet v krabici: | 374 ks (374) |
| Mez kluzu Re: | > 420 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510–610 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 499: E 42 0 RC 11 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6013 |
| DIN: | 1913: E 51 32 RR(C)5 |