Hrubá obalená elektroda se zvýšenou účinností pro svařování oceli s pevností až 600 MPa, pro svařování nádrží, nádob, kotlů, trubek a ocelových konstrukcí.
| Obj. číslo | 0630602050 |
| Cena za kg | 148,00 Kč |
| Balenie | 5,4 kg |
| Obj. číslo | 0630602050 |
| Cena za kg | 148,00 Kč |
Hrubá obalená elektroda se zvýšenou účinností pro svařování oceli s pevností až 600 MPa, pro svařování nádrží, nádob, kotlů, trubek a ocelových konstrukcí.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých 5,4kg baleních.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-kyselá |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 5,0 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,20; Mn = 0,60 |
| Hmotnost krabice: | 5,4 kg |
| Mez kluzu Re: | > 380 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 470–600 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 47 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 2560-A: E 38 2 RA 13 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6020 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-kyselá |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu nebo střídavý |
| Průměr (tloušťka): | 5,0 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,08; Si = 0,20; Mn = 0,60 |
| Hmotnost krabice: | 5,4 kg |
| Mez kluzu Re: | > 380 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 470–600 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 47 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 2560-A: E 38 2 RA 13 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6020 |