Kontaktní rutil-bazická elektroda CHEM-WELD 7100 na svařování oceli, ocelolitiny, zrezlých i galvanizovaných ocelí.
| Obj. číslo | 710025 |
| Cena za kg | 450,00 Kč |
| Balenie | 1 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 19.8.2024
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 391 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: %
| Obj. číslo | 710025 |
| Cena za kg | 450,00 Kč |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Kontaktní rutil-bazická elektroda CHEM-WELD 7100 na svařování oceli, ocelolitiny, zrezlých i galvanizovaných ocelí.
Zobrazená cena je za 1 kg, elektrody prodáváme na kila. V případě zájmu o celé balení objednávejte prosím 4 kg.
| Použití pro materiál: | ocel / litina / pozinkovaný plech (pozinkovaný plech) |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-bazická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 60–90 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,60; Mn = 1,05; Si = 0,65; Cr = 0,04; Cu = 0,05 |
| Přesušení elektrody: | 250–300 °C/2–3 h |
| Hmotnost krabice: | 4,5 kg |
| Počet v krabici: | 52 ks |
| Mez kluzu Re: | > 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510–610 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 47 J (-20 °C) / 170 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 499: E 42 2 B 12 H 10 / ISO 2560: E51.4B23 (H) |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7016 |
| DIN: | 1913: E 51 43 B (R) 10 |
| Použití pro materiál: | ocel / litina / pozinkovaný plech (pozinkovaný plech) |
| Typ svařovací elektrody: | rutil-bazická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +) nebo střídavý |
| Svařovací proud: | 60–90 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,60; Mn = 1,05; Si = 0,65; Cr = 0,04; Cu = 0,05 |
| Přesušení elektrody: | 250–300 °C/2–3 h |
| Hmotnost krabice: | 4,5 kg |
| Počet v krabici: | 52 ks |
| Mez kluzu Re: | > 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 510–610 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 47 J (-20 °C) / 170 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN 499: E 42 2 B 12 H 10 / ISO 2560: E51.4B23 (H) |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7016 |
| DIN: | 1913: E 51 43 B (R) 10 |