Plynem chlazený ruční hořák Plasma SVH-105 s ohybem rukojeti 75° k plazmovému řezacímu stroji SVAROG 105 Plasma.
| Obj. číslo | 7037 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 7037 |
Plynem chlazený ruční hořák Plasma SVH-105 s ohybem rukojeti 75° k plazmovému řezacímu stroji SVAROG 105 Plasma.
Originální systém SV-FIT umožňuje si s malými náklady vybírat mezi různými těly (rukojeti) hořáku (15°, 75°, 90°), různými výkony (hořák SVH-105, SVH-125*). Jednoduchým odmontováním nahradíte hořák se standardní krátkou rukojetí hořákem s pevnou rukojetí dlouhou až 130 cm. Pořízením prodlužovacího kabelu můžete hořák snadno prodloužit o 6 metrů.
* Hořák SVH-105 v porovnaní s hořákem SVH-125 ušetří hodně tlakového vzduchu.
| Chlazení: | plyn |
| Rozsah proudu: | 20–105 A |
| Zatěžovatel (60% prac. cyklus): | 105 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | řezání 5,0–5,5 bar, drážkování 3,4–4,5 bar |
| Průtok plynu: | 240 l/min |
| Zapalování: | bez HF |
| Dofuk: | 45 s |
| Chlazení: | plyn |
| Rozsah proudu: | 20–105 A |
| Zatěžovatel (60% prac. cyklus): | 105 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | řezání 5,0–5,5 bar, drážkování 3,4–4,5 bar |
| Průtok plynu: | 240 l/min |
| Zapalování: | bez HF |
| Dofuk: | 45 s |