Výkonný, kompaktní podavač drátu RF-06 pro standardní roboty a pro roboty s dutým ramenem.
| Obj. číslo | 230.0000.9 |
| Obj. číslo | 230.0000.9 |
Výkonný, kompaktní podavač drátu RF-06 pro standardní roboty a pro roboty s dutým ramenem.

| Výkon motoru: | 100 W |
| Rychlost podávání drátu: | 0,1–25 m/min |
| Funkce PushPull: | volitelná |
| Kolečka: | 30 Ø |
| Rozměry (d x š x v): | 310 × 200 × 160 mm |
| Hmotnost: | 7,2 kg |
| Pro zdroj: | S3 RoboMIG XT / S5 RoboMIG XT / S8 RoboMIG XT |
| Typ: | 30 mm |
| Výkon motoru: | 100 W |
| Rychlost podávání drátu: | 0,1–25 m/min |
| Funkce PushPull: | volitelná |
| Kolečka: | 30 Ø |
| Rozměry (d x š x v): | 310 × 200 × 160 mm |
| Hmotnost: | 7,2 kg |
| Pro zdroj: | S3 RoboMIG XT / S5 RoboMIG XT / S8 RoboMIG XT |
| Typ: | 30 mm |