Kotouč pro řezání nerezavějících ocelí (nerezu), profilů, plechu, tenkostěnných trubek.
| Obj. číslo | 9416723000 |
| Obj. číslo | 9416723000 |
Kotouč pro řezání nerezavějících ocelí (nerezu), profilů, plechu, tenkostěnných trubek.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST STANDARD INOX (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 2,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Vhodné pro použití: | nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 2,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |