Ultratenký kotouč pro řezání obyčejných a nerezových ocelí, pro řezání trubek, profilů, tenkostěnných a silnostěnných plechů.
| Obj. číslo | 9414523000 |
| Obj. číslo | 9414523000 |
Ultratenký kotouč pro řezání obyčejných a nerezových ocelí, pro řezání trubek, profilů, tenkostěnných a silnostěnných plechů.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST PRO STEEL + INOX VRS (řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 1,9 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T42 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 230 mm |
| Tloušťka: | 1,9 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T42 - vypouklý |
| Max. otáčky: | 6 650 ot/min |