Univerzální kotouč pro agresivní řezání kovů. Vynikající poměr ceny a výkonu. Pro nejrůznější použití na ručních řezných strojích.
| Obj. číslo | 209016 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 209016 |
Univerzální kotouč pro agresivní řezání kovů. Vynikající poměr ceny a výkonu. Pro nejrůznější použití na ručních řezných strojích.
Kotouč je určen k řezání běžné, konstrukční a nerezové oceli, neželezných kovů, litiny, kamene, plastů, minerálních materiálů, trubek, ploché oceli, plechů.
Oblasti použití: stavba zařízení, výroba kovových konstrukcí, výroba přístrojů a zásobníků, zámečnictví.
| Vhodné pro použití: | kovy obecně |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 3,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Vhodné pro použití: | kovy obecně |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 3,2 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |