Tvrzený kotouč na řezání obyčejné oceli.
| Obj. číslo | 9416512500 |
| Obj. číslo | 9416512500 |
Tvrzený kotouč na řezání obyčejné oceli.
Na vyžádání i jiné typy a průměry kotoučů ze sady MOST PRO METAL (brusné i řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 2,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
| Vhodné pro použití: | ocel |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 2,5 mm |
| Otvor: | 22 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Max. pracovní rychlost: | 80 m/s |
| Hmotnost: | 0,3 kg |