Ultratenké univerzální kotouče na řezání obyčejné oceli, nerezové oceli, neželezných kovů (hliníku) a PVC, měkké keramiky, betonu a kamene.
| Obj. číslo | 9414932500 |
| Obj. číslo | 9414932500 |
Ultratenké univerzální kotouče na řezání obyčejné oceli, nerezové oceli, neželezných kovů (hliníku) a PVC, měkké keramiky, betonu a kamene.
Kotouč Standard MULTI je určen k řezání obyčejné oceli, nerezové oceli, oceli s malými průřezy, neželezných kovů (hliníku) a PVC, měkké keramiky, betonu a kamene.
Na vyžádání i jiný průměr kotoučů ze sady MOST STANDARD MULTI (řezné).
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / ostatní materiály |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |
| Vhodné pro použití: | ocel / nerez / hliník / ostatní materiály |
| Složení: | oxid hlinitý (korund) |
| Průměr: | 125 mm |
| Tloušťka: | 1,0 mm |
| Otvor: | 22,23 mm |
| Typ kotouče: | T41 - plochý |
| Max. otáčky: | 12 250 ot/min |